Powrót promocji giełdy Trading 212! Każdy nowy użytkownik otrzymuje bezpłatną akcję o wartości nawet 100 Euro

Powrót bardzo atrakcyjnej promocji, przeprowadzanej przez angielską giełdę Trading 212. Można zgarnąć nawet 100€! Każdy nowy klient otrzyma losową akcję, jednej z amerykańskich spółek dostępnych na platformie Trading 212 (np. Ford Motor, Amd, Uber). Wartość otrzymanej akcji waha się od 35zł do maksymalnie 425zł. Warunkiem promocji jest rejestracja na platformie oraz weryfikacja swojego konta. Pieniądze które otrzymasz będziesz mógł wypłacić prosto na swoje konto bankowe.

Czym jest platforma Trading 212?

Trading 212 jest to londyńska firma, działająca w sektorze technologii finansowych. Tak piszą o sobie:

Jesteśmy firmą która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel udziałami, walutami, towarami i nie tylko.

Czyli, po prostu.. Trading 212 jest giełdą, na której możesz handlować różnymi instrumentami finansowymi. Firma udostępnia swoje narzędzia, do handlu, za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej oraz strony internetowej.

Dużą zaletą giełdy jest to, że umożliwia handel akcjami bez prowizji. Ich aplikację mobilną ściągnięto już ponad 14 milionów razy, co czyni ją jedną z najbardziej popularnych aplikacji, tego typu, na świecie.

Firma od 2016 roku zajmuje 1 miejsce wśród aplikacji tradingowych dostępnych w Wielkiej Brytanii, zaś od 2017 roku również i w Niemczech. Firma jest licencjonowana i nadzorowana przez Urząd ds. Postępowania Finansowego (FCA). Można powiedzieć, że jest to taki odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto wszelkie środki zdeponowane na kontach objęte są gwarancjami bankowym. Co oznacza, że w razie niewypłacalności firmy, klientom zostaną wypłacone odszkodowania.

Cóż.. to wszystko świadczy o tym, że Trading 212 jest dużym graczem w swojej branży.

Co musisz zrobić by otrzymać bezpłatną akcję? – Instrukcja KROK PO KROKU

1. Zarejestruj się na portalu Trading 212 za pośrednictwem specjalnego linku partnerskiego (Jest on tutaj – Kliknij i przejdź na stronę rejestracji). 

Uwaga! Rejestracja bezpośrednio na stronie Trading 212 spowoduje, że nie otrzymasz bezpłatnej akcji – Tylko rejestracja przez specjalny link daje Ci takie prawo! Jeśli zarejestrujesz się, również będziesz mógł polecać portal, za każdego poleconego otrzymasz dodatkową akcję. Maksymalnie będziesz mógł polecić 20 osób.

2. Otwórz konto -> Konto rzeczywiste, następnie wypełnij formularz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi osobowymi. Będziesz miał do wyboru dwa rodzaje kont: Trading 212 CFD oraz Trading 212 Invest. Wybierz konto “Trading 212 Invest”, to tutaj otrzymasz promocyjną akcję. W celu weryfikacji tożsamości będziesz poproszony o przesłanie skanu swojego dowodu, lub paszportu, oraz o przesłanie wyciągu ze swojego konta bankowego, albo ewentualnie zdjęcia jakiegoś rachunku za media. Chodzi o potwierdzenie Twojego adresu zamieszkania.

Ja w celu tej weryfikacji użyłem wyciągu z aplikacji Revolut. Jeśli posiadasz Revoluta, to jak najbardziej polecam:

Logujesz się do swojej aplikacji Revolut, klikasz zakładkę “konta”, następnie wybierasz “szczegóły”, naciskasz “wyciąg” i pobierasz w PDF, wyciąg z trzech ostatnich miesięcy

Po co właściwie Trading 212 wymaga potwierdzenia tożsamości? Jest to wymagane przez prawo, otóż każda tego typu instytucja ma obowiązek weryfikacji użytkownika, chodzi tu głównie o to by nie dochodziło do prania pieniędzy, czy innych nadużyć.

Do 24 godzin (albo 1 dnia roboczego), Twoje konto powinno zostać zweryfikowane!

3. Następnie należy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 5zł (1€) Oczywiście te pieniądze zostaną Ci zwrócone. Najlepiej zrób to za pomocą karty debetowej, ewentualnie poprzez procesor płatniczy Skrill. Wtedy pieniądze wpłyną najszybciej, a dodatkową korzyścią będzie to, że podczas wypłacania otrzymanej kwoty nie poniesiesz żadnych kosztów, jak to mam miejsce w przypadku przelewu bankowego (o tym więcej w dalszej części wpisu).

4. Gdy Twoja wpłata zostanie zaksięgowana otrzymasz losowo wybraną akcję. Ja otrzymałem akcję spółki Ocado Group wartą wtedy 65,65zł. Mogłem wylosować bardziej wartościową akcję, ale też mogłem dostać taką która kosztuje mniej – na to nie mamy wpływu, to los decyduje.

Oto screen potwierdzający przyznanie mi promocyjnej akcji:

5. Po 3 dniach możesz sprzedać tą akcję. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w aplikację mobilnej lub na stronie Trading 212. Musisz znaleźć swoją promocyjną akcję i wystawić ją na sprzedaż, tak jak przedstawia poniższy screen:

Przypominam, że za sprzedaż akcji nie ponosisz żadnych kosztów – firma nie potrąca żadnej prowizji.

6. Jak minie 30 dni będziesz mógł wysłać zysk ze sprzedaży akcji na swoje konto bankowe, a dokładniej bezpośrednio na swoją kartę debetową. Możesz wysłać pieniądze tylko w taki sposób w jaki wcześniej wpłacałeś. Gdy wpłacałeś kartą, możesz wypłacić na tą właśnie kartę. Wypłata pieniędzy, za pomocą przelewu bankowego, kosztuje 5€, dlatego właśnie polecam zrobić wpłatę poprzez kartę debetową/kredytową, ewentualnie przez Skrill, wtedy unikasz niepotrzebnego płacenia prowizji – wypłata jest darmowa.

Czy korzystanie z Trading 212 jest bezpłatne?

Korzystanie z platformy jest całkowicie bezpłatne. W każdym momencie możesz zamknąć swoje konto tradingowe nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście gdy zamkniesz konto, nie wypłacając wcześniej zarobku, to również i to przepadnie.

W regulaminie promocji jest zapis, że dopóki nie sprzedaż swojej akcji, to musisz logować się na swojego konto przynajmniej raz na trzy miesiące, gdy tego nie zrobisz – akcja przepada. Przepis ten nie ma zastosowania gdy wypłacisz, z portalu, swoje środki!

Ogólnie giełda cieszy się dobrymi opiniami. Aktualnie, w Google Play, aplikacja ma ocenę 4,5 gwiazdek. Szczególnie ceniona jest prostota i przejrzystość działania, co jest atrakcyjne dla początkujących graczy giełdowych. W ostatnich tygodniach aplikacja zdobyła dużą popularność, na polskim rynku. Oczywiście ogromny wpływ ma na to oferowana bezpłatna akcja.

Jak Ty możesz zacząć polecać Trading 212?

Gdy tylko Twoje konto zostanie zarejestrowane w Trading 212, będziesz mógł polecać portal swoim znajomym.. i tym samym zwiększyć swoje zyski z tej promocji.

Jak polecać?

Trading 212 przekazuje Ci specjalny link. Zaloguj się do aplikacji, następnie wejdź w zakładkę: “Dostań bezpłatne akcje!” i tam jest właśnie Twój link, który musisz przesłać swojemu poleconemu, gdy ten zarejestruje się za jego pomocą, to zarówno Ty, jak i Twój polecony otrzymacie po bezpłatnej, losowej akcji. jak wspomniałem maksymalnie możesz polecić 20 osób. Jako instrukcję rejestracji, dla swoich poleconych, możesz wysyłać ten artykuł!

Podobnie wygląda Twój link (oczywiście na screenie jest pokazany mój):

Zapraszam do skorzystania z promocji i wylosowania możliwie najbardziej cennej akcji 🙂

Jeśli masz jakieś pytanie zadaj je poniżej!

Artykuł opracowany na podstawie Regulaminu promocji Trading 212:

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Fajna promocja, też otrzymałem akcję spółki Ocado

  2. Witam.
    A jak jest z rozliczeniem zysku

    1. Oficjalnie podatek od zysków kapitałowych należałoby rozliczyć w rozliczeniu rocznym, za pomocą PIT-38. Tam chyba jest 19% z tego co pamiętam.

Dodaj komentarz

Close Menu
×
×

Koszyk