Do odebrania 350 zł w promocji konta Santander Bank! I to nie wszystko!

@EDIT 01.03.2020r. – PROMOCJA ZAKOŃCZONA – AKTUALNY JEST TYLKO BONUS 50 zł ZA SKORZYSTANIE Z KODU POLECAJĄCEGO

Za założenie konta w banku Santader i spełnienie kilku prostych warunków, możesz zgarnąć aż 350 zł. Ta kwota bierze się z połączenie dwóch równolegle trwających promocji:

50 zł z Programu Poleceń banku

300 zł – Bonusy pieniężne z promocji “Konto jakie chce z bonusem na start”

Ponadto będąc posiadaczem konta, sam będziesz mógł je polecać i otrzymywać 50 zł za każdego poleconego! 

Ruszajmy więc z opisem tego wszystkiego! W artykule opiszę dokładnie wszystkie promocję. Co krok po kroku musisz zrobić, by otrzymać wszystkie bonusy. Od razu piszę, że prowadzenie konta, tak by otrzymać promocję, finansowo nic nie będzie Cie kosztowało!

Jak otrzymać 300 zł w promocji “Konto jakie chce z bonusem na start” 

Byś mógł skorzystać z tej promocji nie możesz być oczywiście posiadaczem konta osobistego w Santander Bank oraz nie mogłeś nim być, w ostatnim czasie. Dokładnie od 13.01.2019r. do dnia dzisiejszego.

Na szczęście możesz posiadać inne produkty banku, tj.: pożyczkę, lokatę, konto firmowe czy kartę kredytową. Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą polskie obywatelstwo.

Jeśli chodzi o nagrodę, to jest ona przyznawana w dwóch częściach. 100 zł + 200 zł. Otrzymasz ją w formie gotówki, którą będziesz mógł wydać na co tylko zechcesz – wpłynie ona na Twoje nowo otwarte konto!

Byś te nagrody dostał, musisz spełnić określone warunki. Oto one:

1.) Do 29.02.2020r. zarejestruj się na specjalnie przygotowanej stronie dla tej promocji. Strona ta jest oczywiście dostępna na na moim blogu -> Kliknij i przejdź na specjalną stronę do promocji. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Chodzi tutaj o to, żeby bank mógł poinformować organizatora promocji o tym, że spełniłeś warunki do otrzymania nagrody. Nic więcej tutaj nie zostanie ujawnione! Ta zgoda to jest wymóg prawa. 

2.) Następnie otrzymasz maila z potwierdzeniem Twojej rejestracji w promocji. Kliknij w link potwierdzający. Zostaniesz przeniesiony do strony na której należy złożyć wniosek o otwarcie konta.

WAŻNE! Założenie konta w inny sposób skutkuje tym, że nie będziesz mógł skorzystać z promocji.

3.) Złóż wniosek o: “Konto Jakie Chcę” w Santander Bank oraz kartę płatniczą do tego konta. Karta będzie niezbędna do spełnienia warunków promocji.

4.) Podczas składania wniosku podaj ten sam adres mailowy, który podałeś w formularzu zgłoszeniowym do promocji. Będziesz też poproszony o podanie kodu polecenia – jest to niezbędne do tego byś otrzymał dodatkowe 50 zł z równoległej promocji “Program poleceń banku”. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, to skorzystaj z mojego: 1014857478

Wtedy ja też otrzymam 50 zł, za co Ci szczerze dziękuję 🙂 Ty też będziesz mógł polecać i zarobić jeszcze więcej. W dalszej części artykułu opiszę to dokładniej.

5.) Podczas składania wniosku również wyraź zgody na:

  • Kontakt dotyczący realizacji wniosku oraz dostarczenia regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji.
  • Kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych
  • EKK czyli elektroniczny kanał kontaktu. Chodzi tu o dostarczanie dokumentów drogą elektroniczną. UWAGA! Tą zgodę musisz wyrazić po otwarciu konta. Należy zalogować się do swojej bankowości elektronicznej w zakładce: Ustawienia -> Forma otrzymywania korespondencji.

6.) Najpóźniej do 15.03.2020r. zawrzyj umowę z bankiem – o konto osobiste oraz kartę płatniczą. Podpisać umowę można za pośrednictwem kuriera, albo poprzez video-rozmowę z konsultantem banku. 

7.) ABY OTRZYMAĆ BONUS 200 ZŁ: Do dnia 30.04.2020 r. w dwóch następujących po sobie miesiącach. Czyli może to być luty i marzec ALBO marzec i kwiecień. W każdym z tych miesięcy zapewnij minimum 5 płatności kartą wydaną do tego konta – na dowolne kwoty. Alternatywnie możesz dokonać tych transakcji BLIK-iem (albo część z tych 5 transakcji)

ABY OTRZYMAĆ BONUS 100 ZŁ: Do dnia 30.04.2020 r. zapewnij wpływy na konto o łącznej wysokości 1000zł. Może to być jednorazowy przelew, mogą to być pojedyncze przelewy o takiej łącznej kwocie. Najprościej spełnić ten warunek poprzez przelew ze swojego konta, które posiadasz w innym banku. Następnie, po jakimś czasie, będziesz mógł ten przelew odesłać z powrotem. To również zapewni spełnienie warunku. Chodzi tylko o to, by w historii konta pojawiły się wpływy na min. 1000 zł 

To wszystkie warunki tej promocji – pamiętaj też, że jest druga równoległa promocja gdzie otrzymujesz 50 zł. O warunkach przyznania tej kwoty za chwilę.

Jak odebrać nagrody w promocji “300 zł na start”?

Do  15.05.2020 r. organizator promocji powiadomi Cie drogą mailową o tym, że nagrody zostały przyznane. Warto też sprawdzać folder spam. Szczególnie w okolicy maja. Będziesz miał 7 dni by na tą wiadomość zareagować i zalogować się na stronie promocji. Tam podajesz swoje dane oraz numer swojego rachunku konta Santander Bank – to tam zostanie wysłana otrzymana nagroda. Najpóźniej do 31.05.2020 r. zostanie wysłany przelew, na Twoje konto w Santander. Następnie tą gotówkę będziesz mógł wydać na co tylko zechcesz.

Do 31.05.2020 r. nie możesz wypowiedzieć umowy z bankiem czyli musisz mieć cały czas otwarte “Konto Jakie Chcę” w Santander Bank. A

Jak otrzymać 50 zł w promocji programu polecań banku?

Opiszę Ci teraz drugą, równoległą promocje. Tutaj nagroda co prawda jest niższa, ale możesz otrzymać ją dużo szybciej niż we wcześniejszej promocji. 

Promocja ta jest dostępna do 30.04.2020 r.  

Składasz wniosek, dokładnie tak, jak opisałem to wcześniej. W tej promocji też wymagane jest zatwierdzenie zgód. Zaznaczając je automatycznie spełniasz jeden z warunków obu opisywanych promocji. Wymagane tutaj jest to, byś podał adres mailowy oraz numer telefonu do kontaktu. Również podczas składania wniosku wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Tutaj chodzi o to, żeby bank mógł poinformować polecającego, że spełniłeś warunki do otrzymania nagrody i mu taką nagrodę przyznać. 

To wszystko zostaje bez zmian. Tak jak już wspomniałem. Jedynie co musisz zrobić dodatkowo, podczas składania wniosku, to wpisać kod polecający od osoby która jest już posiadaczem konta Santander Bank. Może być to mój kod: 1014857478

Pole do wpisana tego kodu znajdziesz na piątym kroku składanego wniosku.  Będziesz zapytany o to czy masz kod polecającego – jak nic nie wpiszesz, nie będziesz miał szansy na otrzymanie nagrody z tej promocji. 

Tak to będzie wyglądało:

 

Dodatkowe warunki jakie musisz spełnić by otrzymać 50 zł?

1.) Chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej banku

2.) Do końca następnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto. Dokonaj transakcji kartą lub BLIK-iem, na łączną kwotę min. 300 zł – może być to kilka transakcji na mniejsze kwoty. (transakcje te, wliczają się również na potrzeby spełnienia warunków w promocji “300 zł na start” czyli jednocześnie możesz spełniać warunki w obu tych promocjach)

I to wszystko jeśli chodzi o wymagane warunki w tej promocji.

Nagrodę w wysokości 50 zł odbierzesz bezpośrednio na swoje nowo otwarte konta bankowe najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym spełniłeś te warunki.

Czyli, jeśli w lutym założysz konto. W marcu spełnisz warunki (transakcje na 300 zł + logowanie do bankowości), to do końca kwietnia otrzymasz nagrodę.

 

Jak przystąpić do “Programu Poleceń” by móc zarabiać 50 zł od każdego poleconego?

Każdy klient posiadający konto w banku Santander, ma możliwość dołączenia do programu poleceń. Jeśli ktoś podczas składania wniosku skorzysta z Twojego kodu i spełni wszystkie wymagane, wspomniane warunki promocji, to wtedy oboje dostaniecie po 50 zł, na swoje konta w banku Santander. Ty oraz Twój polecony. Konto możesz polecić np. członkom rodziny, znajomym. Maksymalnie 10 osobom, co da nawet 500 zł dodatkowego zarobku.

By mieć możliwość polecania musisz przystąpić do Programu Poleceń. Trzeba to zrobić z poziomu bankowości elektronicznej. Zaloguj się na swoje konto i wybierz zakładkę “Program Poleceń”, znajdziesz ją na górze strony. Następnie zgłoś się do promocji, po czym Twój kod polecający zostanie wygenerowany.

By móc polecać, Ty jako polecający, musisz mieć spełnione dodatkowo warunki. Musisz mieć wyrażone zgody na kontakt marketingowy drogą elektroniczną i telefoniczną, zgodę na EKK (elektroniczną wysyłkę dokumentów) oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku.  

 

“Konto Jakie Chcę” – ile kosztuje prowadzenie konta?

  • 0zł – otwarcie i prowadzenie rachunku (bez żadnych warunków) 
  • 0zł – za przelewy dokonywane za bankowości elektronicznej i mobilnej
  • 0zł – wydanie karty debetowej (płatniczej)
  • 0zł – za wypłaty z bankomatów Sandanter Bank. Osoby poniżej 26 roku życia, mają bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów.
Opłaty za korzystanie z karty (można wybrać jeden z wariantów):
  • 0/5 zł – 0 zł gdy dokonasz min. 5 transakcji wdanym miesiącu / 5 zł gdy nie spełnisz tego warunku
  • 3 zł – bez warunków uniknięcia opłaty (ta opłata jest ustawiona domyślnie – można to zmienić w swojej bankowości elektronicznej)

 

Podsumowanie

Zakładając jedno konto możesz jednocześnie skorzystać z obu promocji, łączą się one ze sobą. Ponadto masz możliwość polecania i zwiększania swoich zarobionych kwot. Pamiętaj, że aby móc skorzystać z promocji “300 zł na start” musisz złożyć wniosek na specjalnie przygotowanej do tego stronie: 

Jeśli zechcesz polecać konto dalej. Jako instrukcję możesz wysyłać mój artykuł. Wtedy łatwiej będzie Ci polecać, bo Twój polecony będzie mógł skorzystać z obu promocji jednocześnie. Wpisze tylko Twój kod, w przeznaczonym do tego miejscu.

Poniżej przedstawiam podsumowanie obu promocji w formie graficzne. Tak by łatwiej Ci było zapamiętać warunki do spełnienia oraz ważne terminy:

Dodaj komentarz

Close Menu
×
×

Koszyk